HAKKIMIZDA

Profesyonel Dış Cephe ve Cam Temizliği

Ekli linkte Yapmış olduğumuz çeşitli işleri göre bilirsiniz…

👉 https://bit.ly/Erbilge

Merhaba; 

Firmamız profesyonel olarak dış cephe ve cam temizliği yapmaktadır. 

Deneyimler çok önemli. 

Cam Temizliğin de uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Cam silme konusunda profesyonel ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Cam Temizleyen bir çok firma vardır, 

Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. 

Yine aynı sistem ile güneş paneli temizliği de yapmaktayız. 

Güneş enerjisi panel temizliği zordur, özel ilaçlarımız sayesinde sisteme hasar vermeden temizlik yapmaktayız.

Firmamız uzman mobil dış cephe temizlik ekibi; dünyaca kabül görmüş profesyonel ekipmanlar ile cam , kompozit, granit cepheler, reklam panoları v.b sayamadığımız alan ve cephelere sahip müşterilerimize profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır. Cephe yüksekliği 18 metreye kadar olan tüm binalarda hiç bir ekipman kullanmadan Vinç, iskele , askı v.b mükemmel temizlik elde etmekteyiz…

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Erbilge Temizlik

Dış cephe temizliği ile ilgi yaptığımız çalışmalar için REFERANSLAR  sayfamızı ziyaret ediniz.

Basında Erbilge

16361CA1-4764-44FD-AAA5-1748EACEF814.jpeg

6656AE2E-2D3C-4434-920E-43287234879B

Verification: 8830b17af7f2e9ee

Tag: yıkama, koltuk yıkama, halı yıkama, işleri yapmaktadır. izmir ve çevre illerde temizlik hizmeti veren ve izmir temizlik firmaları. İzmir temizlik şirketleri, profesyonel ev temizliği, boş ev temizliği, temizlik şirketleri, ev temizliği izmir, karşıyaka ev temizliği, ev temizlik firmaları, ucuz ev temizliği, detaylı ev temizliği, hijyenik, ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, temizlihi, yeni ev temizliği, ev temizlihi, ev temizliği Balçova, ev temizliği alsancak, ev temizliği bostanlı, ev temizliği firmaları, ev temizliği için gerekli malzemeler, ev temizliği karşıyaka, ev temizliği çiğli, ev temizliği şirketleri, ev temizliği Bornova, ev ve ofis temizliği, ev temizleme şirketleri, izmirde ev temizliği, inşaat sonrası Temizlik.