HAKKIMIZDA

Profesyonel Dış Cephe ve Cam Temizliği

Ekli linkte Yapmış olduğumuz çeşitli işleri göre bilirsiniz…

👉 https://bit.ly/Erbilge

Merhaba,
Erbilge Temizlik olarak, profesyonel dış cephe ve cam temizliği hizmeti sunuyoruz.
Deneyimli ve uzman kadromuz, cam silme konusunda profesyonel ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet veriyor.
Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız, cam temizliği konusunda da lider konumda.
Güneş paneli temizliği konusunda da uzman olan firmamız, özel ilaçlarımız sayesinde sisteme zarar vermeden temizlik yapıyor.
Firmamız, dünyaca kabul görmüş profesyonel ekipmanlar ile cam, kompozit, granit cepheler, reklam panoları gibi sayamadığımız alan ve cephelere sahip müşterilerimize profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.
Cephe yüksekliği 18 metreye kadar olan tüm binalarda hiç bir ekipman kullanmadan, vinç, iskele, askı gibi araçlara ihtiyaç duymadan mükemmel temizlik elde ediyoruz.

Sulu kumlama ile doğaltaş temizliği

Erbilge Temizlik, sulu kumlama yöntemini kullanarak doğaltaş temizliği hizmeti de sunmaktadır. Bu yöntem, doğaltaşın yüzeyini bozmadan ve zarar vermeden temizlemenin en etkili yollarından biridir. Sulu kumlama işleminde, basınçlı su ile birlikte kum püskürtülerek doğaltaş yüzeyindeki kir ve toz tabakası temizlenir.

Sulu kumlama yöntemi, granit, mermer, traverten, oniks gibi çeşitli doğaltaşlar için kullanılabilir. Bu yöntem, doğaltaş yüzeyindeki lekeleri, kireç kalıntılarını, boya ve vernik izlerini etkili bir şekilde temizler.

Erbilge Temizlik, sulu kumlama yönteminde uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile doğaltaşlarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlar.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Saygılarımızla,
Erbilge Temizlik
——————————————————————————
Erbilge Cleaning
External Wall and Glass Cleaning
Hello,
Erbilge Cleaning provides professional external wall and glass cleaning services.
Our experienced and expert staff provide 24/7 service with our professional equipment for glass cleaning.
Our company, which provides services throughout Turkey, is also a leader in glass cleaning.
Our company, which is also an expert in solar panel cleaning, cleans without damaging the system thanks to our special chemicals.
Our company provides professional cleaning services to our customers with countless areas and facades such as glass, composite, granite facades, and advertising boards with world-renowned professional equipment.
We achieve perfect cleaning without the need for equipment such as cranes, scaffolding, and hangers in all buildings with a facade height of up to 18 meters.
For detailed information and price offers, please contact us.
Sincerely,
Erbilge Cleaning

#izmir #istanbul #unger #clean #cleaning #glasscleaning #professionalcleaning #turkey #cleaningservice #solarpanelcleaning

Dış cephe temizliği ile ilgi yaptığımız çalışmalar için REFERANSLAR  sayfamızı ziyaret ediniz.

Basında Erbilge

16361CA1-4764-44FD-AAA5-1748EACEF814.jpeg

6656AE2E-2D3C-4434-920E-43287234879B

Verification: 8830b17af7f2e9ee

Tag: yıkama, koltuk yıkama, halı yıkama, işleri yapmaktadır. izmir ve çevre illerde temizlik hizmeti veren ve izmir temizlik firmaları. İzmir temizlik şirketleri, profesyonel ev temizliği, boş ev temizliği, temizlik şirketleri, ev temizliği izmir, karşıyaka ev temizliği, ev temizlik firmaları, ucuz ev temizliği, detaylı ev temizliği, hijyenik, ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, temizlihi, yeni ev temizliği, ev temizlihi, ev temizliği Balçova, ev temizliği alsancak, ev temizliği bostanlı, ev temizliği firmaları, ev temizliği için gerekli malzemeler, ev temizliği karşıyaka, ev temizliği çiğli, ev temizliği şirketleri, ev temizliği Bornova, ev ve ofis temizliği, ev temizleme şirketleri, izmirde ev temizliği, inşaat sonrası Temizlik.